Zakres usług

Prawo karne
Kancelaria specjalizuje się w prowadzeniu spraw karnych zarówno na etapie postępowania przygotowawczego, w postępowaniu przed Sądem oraz w postępowaniu wykonawczym tj. po uprawomocnieniu się wyroku.
Prawo cywilne
Kancelaria świadczy pomoc prawną w zakresie szeroko pojętego prawa cywilnego. To jedna z najbardziej rozległych i skomplikowanych dziedzin prawa, która reguluje stosunki prawne życia codziennego.
Prawo rodzinne, rozwody i alimenty
Mając świadomość, że sprawy z zakresu prawa rodzinnego są wyjątkowo trudne, bowiem dotyczą osób najbliższych, wskazujemy naszym klientom najbardziej optymalne rozwiązania prawne, które pomagają podjąć decyzje jak najlepsze dla nich i ich bliskich.
Prawo gospodarcze
Prawo gospodarcze zajmuje się regulowaniem stosunków pomiędzy jednostkami organizacyjnymi, ale także pomiędzy tymi jednostkami, a konsumentem. Prawo to definiuje jakie warunki są wymagane, aby można było prowadzić działalność gospodarczą.
Prawo pracy
Kancelaria świadczy kompleksowe usługi prawne w zakresie prawa pracy. Pomagamy naszym klientom w rozwiązywaniu sporów z pracodawcami z tytułu szeroko rozumianego prawa pracy w tym najczęściej dotyczących roszczeń o wynagrodzenie za pracę z tytułu godzin nadliczbowych, premii czy nagród.
Prawo spadkowe
Spadek jest ogółem praw i obowiązków majątkowych zmarłego, które przechodzą w chwili jego śmierci na osoby uprawnione do dziedziczenia. Sposób dziedziczenia zależy od tego, czy spadkodawca sporządził testament, czy też nie.
Prawo o ochronie zdrowia psychicznego
Oferujemy pomoc w sprawach dotyczących szeroko pojętej ochrony zdrowia psychicznego. Problematykę tę reguluje ustawa z dnia 19 sierpnia 1994 r. o ochronie zdrowia psychicznego (Dz. U. z 2017 r., poz. 882).
Postępowanie egzekucyjne
Nasza Kancelaria reprezentuje klientów na etapie postępowania windykacyjnego oraz egzekucyjnego. Prowadzimy sprawy dotyczące egzekucji długów pieniężnych oraz niepieniężnych z nieruchomości oraz ruchomości, a także innych praw majątkowych.
Obsługa firm
Jednym z obszarów działalności naszej Kancelarii jest świadczenie usług prawnych skierowanych do przedsiębiorców. Mamy świadomość, że prowadzenie działalności gospodarczej wymaga od przedsiębiorców nie tylko wiedzy biznesowej, ale także zmierzenia się z licznymi obostrzeniami i regulacjami prawnymi, które mają bezpośredni wpływ na prowadzoną działalność gospodarczą.

Kontakt z nami

Kancelaria Adwokacka we Wrocławiu prowadzona przez Adwokat Katarzynę Kaczorowską, świadczy kompleksową obsługę prawną na terenie całej Polski, a w szczególności w miastach Wrocław, Opole, Brzeg, Legnica, Bolesławiec dla osób fizycznych, podmiotów gospodarczych, organizacji i instytucji, w zakresie różnych dziedzin prawa..

Potrzebujesz prawnika? zadzwoń do nas

71 337 57 04 lub 884 02 02 02

Pon-Pt: 08:00 – 16:00, Sobota: nieczynne,  Niedziela: nieczynne

ul. Sądowa 9/1C, 50-046 Wrocław
adwokat.katarzynakaczorowska@gmail.com

Formularz kontaktowy

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych oraz Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 roku w sprawie ochrony osób fizycznych w celu realizacji zamówień w sklepie on-line. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do realizacji usługi. Zostałem/am poinformowany/a, że przysługuje mi prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania. Administratorem danych osobowych jest Kancelaria Adwokacka adw. Katarzyna Kaczorowska.